UNATOČ PORAZU

Bad Blue Boysi spektakularnom bakljadom zapalili Arenu u Salzburgu: Sve je bilo u dimu

U susretu 3. kola E skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je na gostovanju kod austrijskog prvaka RB Salzburga izgubio sa 0-1. Pogodak odluke zabio je Noah Okafor iz jedanaesterca u 70. minuti. "Modri" su dobro ušli u susret, u 8. minuti opasno je zaprijetio Mišić, a u 13. minuti i Ivanušec. Međutim, mreža domaćeg sastava je ostala nedirnutom. U 17. minuti zaprijetili su i domaćini, no Livaković je obranio Sučićev udarac. U posljednjih 15 minuta prvog dijela Salzburg je pritisnuo, međutim domaćini niti jednom nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti Dinamovim vratima. Pritisak domaćina nastavio se i na otvaranju drugog dijela i Salzburg je u 55. minuti dočekao sjajnu priliku. Seiwald je ubacio iz kornera, Šeško pucao glavom pogodivši Livaković u glavu. Ključni trenutak utakmice zabio se u 68. minuti kada je latvijski sudac Andris Treimanis dosudio upitan kazneni udarac za Salzburg nakon Moharamijeva prekršaja nad Andreasom Ulmerom. Okafor je bio siguran za 1-0. Bad Blue Boysi napravili su spektakularnu bakljadu. Upaljeno j enekoliko desetaka baklji i cijela Arena u Salzburgu bila je u dimu.

5.10.2022. u 20:50/ RTL Sport