Image

Ivan Rakitić

Rakitić je u igru ušao u 80. minuti.

12.8.2022. u 23:32/ RTL Sport

U prvoj utakmici nove sezone španjolske LaLige Osasuna je pred svojim navijačima u Pamploni pobijedila Sevillu sa 2-1.

Image
HNL

Nula na Šubićevcu: Istra i Šibenik remizirali u utakmici s ukupno tri udarca na gol

Image
HNL

Domaća momčad je povela u 9. minuti, kad je Sevillinu mrežu zatresao Chimy Avila. Samo dvije minute poslije gosti su izveli sjajnu akciju u kojoj je Papu Gomez ubacio s lijeve strane, a Rafa Mir s nekoliko metara zakucao loptu nogom pod gredu.

Odluka o pobjedniku pala je u 74. minuti, kad je Aimar Oroz realizirao kazneni udarac koji je skrivio Papu Gomez.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U domaćoj momčadi je hrvatski reprezentativac Ante Budimir ostao na klupi za pričuve, dok je Ivan Rakitić za Sevillu igrao od 80. minute, kad je zamijenio Danca Thomasa Delaneyja.