Španjolska liga

Real Madrid slavio u madridskom derbiju, Luka Modrić asistirao za jedan od tri pogotka Kraljeva

Image

Tri pogotka vidjeli smo u prvom poluvremenu uz dosuđen dvojben jedanaesterac za gostujuću momčad

9.2.2019. u 18:30/ Sportnet

Nogometaši madridskog Reala svladali su u gradskom derbiju Atletico s 3:1 te se vratili na drugo mjesto iza Barcelone. Vrijedi izdvojiti kako je asistent za treći pogodak bio Luka Modrić.

Današnji derbi između Atletica i Reala na Wandi Metropolitano mogao je dosta donijeti, ali i dosta oduzeti objema momčadima. Nakon 90 minuta igre itekako sretniji mogu biti iz Kraljevskog kluba koji je odnio pobjedu s gostujućeg terena rezultatom 3:1.

Tri pogotka vidjeli smo u prvom poluvremenu uz dosuđen dvojben jedanaesterac za gostujuću momčad. U drugom poluvremenu Real je potvrdio pobjedu, a za pogodak je asistirao Luka Modrić. Nova tri boda Real je barem privremeno stigao na pet bodova zaostatka za Barcelonom koja drži prvu poziciju s 50 bodova.