ispustila 2:0

Slavlje u Münchenu može početi: Borussia nevjerojatnim kiksom počastila Bavarce

Image

Bayern je sve bliže naslovu prvaka Njemačke. Borussia je još jednom doživjela raspad,

4.5.2019. u 21:00/ Sportnet

Nakon što je u ranijem terminu Bayern bio bolji od Hannovera s 3:1, Borussia je morala do pobjede u Bremenu protiv Werdera kako bi ostavila utrku za naslov prvaka otvorenu. Prvo poluvrijeme bilo je dobro za goste, vodila je Borussia s 2:0, ali u nastavku susreta domaćin se vratio i uzeo bod.

Prvo poluvrijeme bilo je u potpunosti u znaku gostiju koji su bili bolji, imali su više prilika i igrali kvalitetnije. Ipak u nastavku susreta Werder je podignuo igru, Borussia nije odgovorila na pravi način te je u razmaku od samo pet minuta primila oba pogotka.