Timur Dibirov na poziciji srednjeg vanjskog
Izvor: RTL.hr
NOVI IVANO BALIĆ?

Najbolji igrač PPD Zagreba ima novu ulogu? Timur Dibirov zaigrao na neočekivanoj poziciji i sve oduševio

PPD Zagreb slavio je protiv Bjelovara u četvrtom kolu Paket24 Premijer lige. Nakon slavlja protiv Porta, Zagrebaši su nastavili pobjednički niz i svoj stopostotni učinak u nacionalnom prvenstvu. Zagreb je slavio 37:25, ali rezultat ne pokazuje koliko su se Zagrebaši namučili u ovoj utakmici. Bjelovar je napadao cijelo vrijeme i prvo poluvrijeme igralo se gol za gol. PPD Zagreb igrao je bez svojih najboljih zvijezda, a posebno se istaknuo mladi Paolo Kraljević koji je zabio devet golova u drugom poluvremenu. Kod Bjelovara se istaknuo Tibor Jurjević s deset golova. Ipak, najveće oduševljenje pred stotinjak gledatelja u Kutiji Šibica izazvao je Timur Dibirov koji je igrao posljednjih desetak minuta. Dibirov je stao na poziciju srednjeg vanjskog i tako iznenadio sve prisutne. Izgleda kako je Obrvan u nedostatku vanjskih igrača odlučio isprobati novu opciju ili je možda ispunio želju legendarnom Rusu. Dibirov se odlično snašao i podjelio i dva puta proigrao pivota koji je izborio sedmerac.

1.10.2022. u 7:01/ RTL Sport